اداره – دفتر اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

اداره – دفتر: اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی پرمصرف‌های آبی جریمه می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر در پیک مصرف تابستان بعضی از مشترکان رعایت نکنند و میزان منابع آبی نیز کم باشد، مانند سال ۹۳ پ

پرمصرف‌های آبی جریمه می‌شوند

پرمصرف های آبی جریمه می شوند

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر در پیک مصرف تابستان بعضی از مشترکان رعایت نکنند و میزان منابع آبی نیز کم باشد، مانند سال ۹۳ پیشنهاداتی را در جهت جریمه به شورای تامین اعلام می کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد پرورش امروز در حاشیه مراسم بهره برداری سامانه آبرسانی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد مشترکان مصرف نرمال دارند، اظهار کرد: درصدد هستیم تا جهت مابقی مشترکان که بیش از ۲۰ مترمکعب مصرف دارند، قوانینی را در نظر بگیریم البته تاکنون مجلس قوانین بازدارنده ای را در این زمینه به تصویب رسانده ولی اگر اوضاع منابع آبی کم کردن یابد، مورد نیاز است که قوانین محکم تری تصویب شود.

پرمصرف‌های آبی جریمه می‌شوند

وی با بیان اینکه در پنج سال گذشته علی رغم اضافه شدن مشترکان میزان منابع آبی عوض کردن چندانی نداشته هست، گفت: بارش های امسال کفاف عقب ماندگی ها را نمی دهد ولی هنوز ۴۰ روز دیگر باقی مانده لذا امیدواریم که در روزهای آتی اوضاع بارندگی ها اصلاح یابد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص آخرین اوضاع رینگ قمر بنی هاشم گفت: بر اساس آینده نگری های صورت گرفته فاز دوم این طرح در اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد به عبارت دیگر ۵۰ کیلومتر از طرح قمر بنی هاشم در سه ماه دیگر در مدار بهره برداری قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر در پیک مصرف تابستان بعضی از مشترکان رعایت نکنند و میزان منابع آبی نیز کم باشد، مانند سال ۹۳ پ

پرورش با اشاره به پرسشها موجود جهت پیشبرد طرح قمر بنی هاشم گفت: شهرداری همکاری خوبی جهت خطوطی که از داخل خیابان ها رد می شود با ما دارد ولی در بعضی خطو ط که از مراکز نظامی و اداری گذر می کند، با مشکلاتی مواجه هستیم که اگر این پرسشها برطرف شود، می توانیم در وقت سریع تری طرح را به اتمام رسانیم.

وی با تاکید بر این مسئله که اتمام طرح قمر بنی هاشم می تواند باعث زیاد کردن کیفیت آب پایتخت کشور عزیزمان ایران شود، گفت: در آخرهای اردیبهشت ماه می توانیم اعلام کنیم که بیش از ۶۰ درصد این طرح به اتمام رسیده است.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، اتمام این طرح به بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد که تاکنون ۶۰۰ میلیارد تومان جهت این طرح هزینه شده است است.

پرمصرف‌های آبی جریمه می‌شوند

واژه های کلیدی: ایران | منابع | استان تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs