اداره – دفتر اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

اداره – دفتر: اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل کره‌شمالی باید سراپا اضطراب شود / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا ضمن دفاع از ترساندن قبلی خود علیه پیونگ‌یانگ گفت، شاید به کار بردن اصطلاح خشم و آتش به اندازه کافی محکم و مقتدرانه نبوده و کره‌شمالی اگر به آ

کره‌شمالی باید سراپا اضطراب شود / ترامپ

ترامپ: کره شمالی باید سراپا اضطراب شود

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا ضمن دفاع از ترساندن قبلی خود علیه پیونگ یانگ گفت، شاید به کار بردن اصطلاح خشم و آتش به اندازه کافی محکم و مقتدرانه نبوده و کره شمالی اگر به آمریکا و منافعش آسیبی برساند، باید سراپا اضطراب شود.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در حالی که مایک پنس، معاونش او را همراهی می کرد، برابر خبرنگاران حاضر شد و تأکید کرد اگر کره به واکنش‌ها تهدیدآمیز خود ادامه دهد، با چنان پاسخی روبرو خواهد شد که تاکنون تنها با چندینه کشور آن چنان واکنش‌ها شده است است.

کره‌شمالی باید سراپا اضطراب شود / ترامپ

ترامپ که بدمینستر نیوجرسی سخن می گفت، به طور نمادین با اشاره به یک شاخه زیتون (نماد صلح) تأکید کرد که آمریکا هر لحظه آماده مذاکره است.

او همچنین در پاسخ به سوالی راجع به سخنان قبلی خود که طی آن کره شمالی را به پاسخی آتشین و خشم آلود ترساندن کرده بود، گفت: شاید وقت آن رسیده که بالاخره یک نفر در دفاع از مردم کشورمان برابر (کره شمالی) بایستد. شاید هم آن عبارت خشم و آتش به اندازه کافی خشن نبوده است.

رئیس‌جمهوری آمریکا ضمن دفاع از ترساندن قبلی خود علیه پیونگ‌یانگ گفت، شاید به کار بردن اصطلاح خشم و آتش به اندازه کافی محکم و مقتدرانه نبوده و کره‌شمالی اگر به آ

این در حالی است که پیش از این، جان مک کین، سناتور جمهوری خواه و مدیر کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا ضمن هشدار به مدیر جمهوری کشورش نسبت به این که به آخر رساندن تهدیدات توخالی کار دشواری هست، اذعان کرد: شدت یافتن بن بست اتمی میان کره شمالی و آمریکا بسیار جدی است.

ترامپ با انتقاد از دولت های قبلی آمریکا گفت، آنها در برابر کره شمالی بسیار ضعیف ظاهر شده است اند و این که اجازه دادند این دیکتاتوری کوچک با ادامه برنامه هسته ای خود به بمب اتمی دست پیدا کند، یک فاجعه است.

به گزارش شبکه خبری بی.بی.سی، وی یک بار دیگر با انتقاد از چین، مدعی شد: پکن بسیار زیاد از این می تواند در بحران کره شمالی مداخله کند.

کره‌شمالی باید سراپا اضطراب شود / ترامپ

با وجود این، ترامپ در پاسخ به این پرسش که برنامه کاخ سفید جهت مواجهه با کره شمالی چیست، گفت: ما راجع به چنین مواردی صحبت نمی کنیم. هیچ وقت علنا صحبت نمی کنیم ولی به شما بگویم اگر کره شمالی حتی فکر حمله به کسانی که ما نمایندگی ارزش را می کنیم و یا کسانی که متحد ما هستند و ما دوست ارزش داریم را در سر بپروراند، باید سراپا غرق اضطراب شود.

وی ادامه داد: در این صورت، آنها با مصائبی که تاکنون حتی تصورش را هم نکرده بودند، روبرو خواهند شد. کره شمالی بهتر است به خود بیاید؛ وگرنه با عواقبی روبرو خواهد شد که تاکنون فقط چند کشور با آن مواجه شده است اند.

رئیس‌جمهوری آمریکا ضمن دفاع از ترساندن قبلی خود علیه پیونگ‌یانگ گفت، شاید به کار بردن اصطلاح خشم و آتش به اندازه کافی محکم و مقتدرانه نبوده و کره‌شمالی اگر به آ

پیونگ یانگ به تازگی اعلام کرد، تا اواسط ماه میلادی جاری طرح شلیک چهار موشک میان برد به سمت قلمروی آمریکا در گوام را تکمیل و جهت تصمیم گیری در خصوص اجرای این طرح، به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی ارائه خواهد کرد. در گزارشی که از سوی خبرگزاری دولتی کره شمالی منتشر شد، به نقل از کیم راک گیوم، فرمانده نیروهای راهبردی این کشور آمده است: موشک های هواسونگ-۱۲ ارتش با عبور از آسمان شیمان، هیروشیما و کوچی ژاپن، با طی مسافت ۳۳۵۶.۷ کیلومتری در مدت ۱۰۶۵ ثانیه به مناطق آبی در ۳۰ تا ۴۰ کیلومتری گوام اصابت خواهد کرد.

کره شمالی اعلام کرد، بیانات دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در خصوص ترساندن پیونگ یانگ به “خشم و آتش” اراجیف بوده هست. فرمانده نیروهای راهبردی ارتش کره شمالی اعلام کرد، مذاکره با ترامپ به عنوان فردی که فاقد عقلانیت هست، ممکن نیست و تنها زور مطلق می تواند بر او موثر افتد.

کره‌شمالی باید سراپا اضطراب شود / ترامپ

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی ان ان، جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا پیش از این به کره شمالی هشدار داده بود، از در نظر گرفتن هرگونه اقدامی که منجر به “پایان رژیم و از بین رفتن مردم این کشور” شود، خودداری کند. بیانات وزیر دفاع آمریکا بعد از آن مطرح شد که دونالد ترامپ اعلام کرد، واشنگتن تهدیدهای کره شمالی را با خشم و آتش پاسخ خواهد داد. وزیر دفاع آمریکا منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد: کره شمالی باید این مسیر را گزینش کند که به منزوی کردن خود آخر بخشد و تلاش های خود به دستیابی به تسلیحات هسته ای را کنار بگذارد. کارها کره شمالی در آینده با پاسخ ما مواجه خواهد شد و این کشور هر مسابقه تسلیحاتی یا مناقشه ای را که شروع کند، خواهد باخت.

کره شمالی روز چهارشنبه اعلام کرده بود، به دنبال نشانه قرار دادن مناطقی در نزدیکی تاسیسات نظامی استراتژیک آمریکا در جزیره گوام در اقیانوس آرام با موشک های بالستیک میان برد هست. یک سخنگوی ارتش کره شمالی منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد، این حمله در هر زمانی که کیم جونگ اون، رهبر این کشور تصمیم مربوطه را اتخاذ کند، عملی خواهد شد. یک سخنگوی دیگر نظامی کره شمالی اعلام کرد، در صورتی که آمریکا هرگونه حرکت جنبش آمیزی از خود نشان دهد، پیونگ یانگ دست به عملیات های پیشگیرانه خواهد زد.

چندی پیش واشنگتن پست به نقل از مقام های اطلاعاتی آمریکا گزارش داد، پیونگ یانگ یک کلاهک اتمی کوچک که در موشک هایش قابل راه اندازی بوده، تولید کرده هست. این بدان معنی است که کره شمالی با سرعتی فراتر از انتظار درحال توسعه های سلاح های اتمی با توانایی رسیدن به آمریکا بوده است.

واژه های کلیدی: آمریکا | اضطراب | کره شمالی | کره شمالی | پیونگ یانگ | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs