اداره – دفتر اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

اداره – دفتر: اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت کسب نتیجه های بهتر تیم را تقویت می‌کنیم / افتخاری

مدیرعامل استقلال می‌گوید عملکرد مالی این کلوب در دو سال گذشته مورد تایید مسئولان شرکت حسابرسی بوده است. 

جهت کسب نتیجه های بهتر تیم را تقویت می‌کنیم / افتخاری

افتخاری: جهت کسب نتیجه های بهتر تیم را تقویت می کنیم

عبارات مهم : مسابقه

مدیرعامل استقلال می گوید عملکرد مالی این کلوب در دو سال گذشته مورد تایید مسئولان شرکت حسابرسی بوده هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب استقلال، سید رضا افتخاری مدیرعامل کلوب استقلال با اشاره به پیروزی این تیم در آخرین بازی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: شرایط استقلال روز به روز بهتر خواهد شد و در صدد هستیم در نیم فصل دوم تیم را تقویت کنیم تا در مسابقه های سخت و حساس پیش رو، نتیجه های بهتری کسب کنیم.

جهت کسب نتیجه های بهتر تیم را تقویت می‌کنیم / افتخاری

سیدرضا افتخاری در ادامه درخصوص آخرین اوضاع مطالبات از این کلوب نیز، گفت: باید از همه بازیکنان و مربیانی که در سنوات گذشته از کلوب استقلال طلب داشتند تقدیر کنم که جهت اخذ مجوز حرفه ای با ما همکاری کردند و بخشی از مطالبات ارزش را به کلوب بخشیدند. همه ما می دانیم مطالباتی که ۱۰ سال انباشته شده، در عرض چند ماه قابل پرداخت نیست. ضمن این که غیر از بازیکنان و مربیان، اشخاص حقیقی و حقوقی متعددی از کلوب طلبکار هستند که منابع موجود، امکان تسویه حساب سریع ارقام سنگین انباشته را نمی دهد.

وی ادامه داد: سه منبع مهم تامین منابع یک کلوب حرفه ای عبارتند از حق پخش تلویزیونی، بلیط فروشی و تبلیغات محیطی در حالی که متاسفانه در طول سه سال گذشته از محل های یاد شده، کلوب هیچ دریافتی نداشته است که علت آن را در وقت مناسب بیان می کنم.

مدیرعامل استقلال می‌گوید عملکرد مالی این کلوب در دو سال گذشته مورد تایید مسئولان شرکت حسابرسی بوده است. 

مدیرعامل کلوب استقلال خطاب به طلبکارانی که هنوز اوضاع آنها مشخص نشده هست، افزود: باید تاکید کنم کلوب سایر طلبکاران را فراموش نکرده هست. ما به دنبال تامین اعتبار هستیم و ان شاءالله به زودی از آنان نیز جهت توافق و تسویه حساب نهایی دعوت می کنیم.

سیدرضا افتخاری همچنین با توصیه به طلبکارانی که هنوز موفق نشده اند مطالبتشان را دریافت کنند، گفت: توصیه می کنم از پرداخت پول به افرادی که به هر عنوان می خواهند در طلبشان شریک شوند، پرهیز کنند و به کلوب خودشان اعتماد کنندکه در طول چند ماه گذشته در عمل، حسن نیت خود را ثابت کرده هست. بعضی از عزیزانی که به AFC شکایت برده بودند، به وسیله همین افراد مشورت های غلط گرفته بودند. یقینا کسی که استقلالی باشد در این شرایط و جهت مطالبات گذشته، کلوب و هواداران را دچار مسئله نمی کند.

وی افزود: در طول دو سال گذشته توانسته ایم با حمایت وزیر ورزش و جوانان حدود ۲۰ میلیارد تومان از بدهی های خود را پرداخت و تعداد قابل توجهی از چک های برگشتی نزد طلبکاران را جمع آوری کنیم.

جهت کسب نتیجه های بهتر تیم را تقویت می‌کنیم / افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال ادامه داد: خوشبختانه جهت نخستین بار عملکرد مالی کلوب در طول دو سال گذشته مورد قبول شرکت حسابرسی کشور قرار گرفته است و کلوب در طول دو سال گذشته به تعهداتش عمل نموده و هیچ گونه بدهی جهت آینده باقی نگذاشته است.

افتخاری با مخاطب قرار دادن طرفداران تیم استقلال تاکید کرد: آن چه شما می خواستید به آن عمل کردیم. اولا از کمک های همه شما از طریق سامانه هواداری به کلوب تقدیر می کنم. دوما تقدیر خاص می کنم که تیم استقلال را در روزهای سخت حمایت کردید. امیدوارم با نتیجه های خوبی که تیم در نیم فصل دوم، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا خواهد گرفت، این حمایت ها استمرار داشته باشد ولی توصیه ای را مورد نیاز می دانم یادآور شوم. در فصل گذشته بدون استثنا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم استقلال را به خاطر انتساب توهین تماشاگران جهت هر مسابقه ۱۰ الی ۲۰ میلیون تومان جریمه کرده است.

مدیرعامل استقلال می‌گوید عملکرد مالی این کلوب در دو سال گذشته مورد تایید مسئولان شرکت حسابرسی بوده است. 

در مسابقه های جام کلوب های آسیا به خاطر پرتاب اشیا به داخل زمین و انداختن لیزر به صورت بازیکنان حریف، بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان جریمه شده است ایم. این گونه رفتارها نه تنها مشکلی را حل نمی کند، بلکه خسارت سنگینی به کلوب محبوب تان وارد می کند. بنابراین از هواداران فهیم و با تعصب استقلال می خواهم جهت کمک به کلوب و موفقیت تیم فقط به تشویق بازیکنان و تیم پرداخته و نه تنها از حاشیه ها دوری کنند بلکه خود مانع از اقدام غیرمسئولانه اندک هوادارانی شوند که نتیجه عملشان، جریمه جهت کلوب یا محرومیت هواداران خواهد بود.

مدیرعامل کلوب استقلال در آخر گفت: به زودی با پرداخت ۲۰ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان، میزان پرداخت به آنان به ۵۰ درصد خواهد رسید و این به منزله تسویه حساب نیمی از تعهدات کلوب قبل از شروع نیم فصل دوم خواهد بود.

جهت کسب نتیجه های بهتر تیم را تقویت می‌کنیم / افتخاری

واژه های کلیدی: مسابقه | استقلال | افتخاری | استقلال | بازیکنان | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs