اداره – دفتر اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

اداره – دفتر: اخبار جراحی پزشکان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به ۶۰ درصد خواسته‌هایم رسیدم/ استقلال از نظر فوتبالی مریض است ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از توقف تیمش برابر فولاد در نخستین تجربه مربیگری او گفت: هنوز بازیکنانم به هماهنگی کامل نرسیده اند ولی شرایط بهتر می‌شود.

به ۶۰ درصد خواسته‌هایم رسیدم/ استقلال از نظر فوتبالی مریض است ، شفر

شفر: به ۶۰ درصد خواسته هایم رسیدم/استقلال از نظر فوتبالی مریض است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از توقف تیمش برابر فولاد در نخستین تجربه مربیگری او گفت: هنوز بازیکنانم به هماهنگی کامل نرسیده اند ولی شرایط بهتر می شود.

به گزارش مهر، وینفرد شفر بعد از تساوی بدون گل شامگاه امروز جمعه تیمش برابر فولاد به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: به خبرنگاران عزیز باید به فارسی سلام کنم. بعد می گویم: سلام.

به ۶۰ درصد خواسته‌هایم رسیدم/ استقلال از نظر فوتبالی مریض است ، شفر

وی بعد از مطرح کردن این جمله در مورد بازی گفت: نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. یکی از پرسشها بزرگمان این است که جهت خودمان ایجاد موقعیت گلزنی نمی کردیم. پاس نهایی را به خوبی نتوانستیم به مهاجمان بدهیم.

سرمربی آلمانی استقلال افزود: از همان روز اول گفتم که کار بسیار دشواری داریم. الان به ۶۰ در صد خواسته هایمان رسیدیم. تعویض توپ در گوشه های زمین کار مشکل بود. تیم دفاعی ای همچون فولاد را باید از طریق شوت و سانتر از جناحین با خطر جدی روبرو کنیم. خوشحالم که سه بازیکن ملی پوشم را داشتم. در این بازی دیدم که بعضی ها با هم هماهنگ نیستند. هر چه از وقت بازی گذشت بازیکنانم استرس بیشتری پیدا می کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از توقف تیمش برابر فولاد در نخستین تجربه مربیگری او گفت: هنوز بازیکنانم به هماهنگی کامل نرسیده اند ولی شرایط بهتر می‌شود.

شفر راجع به بازی با فولاد خوزستان تصریح کرد: دفاع در این دیدار عالی بودند و خوشحالم که چنین تیم محکم و خوبی داشتم. البته انتظار داشتم بازیکنانم با استرس کمتری بازی کنید. روی پرسشها تاکتیک مان باید بهتر کار کنیم. در تمرینات فهمیده بودم که باید خیلی کار کنیم. مطمئنم با بازیکنان این چنینی موفق ظاهر می شویم.

وی راجع به استقبال هواداران از بازی امروز این تیم تصریح کرد: از آنها ممنونم که در روزهای بازی به ورزشگاه می آیند. مطمئنم اتفاقات خیلی خوبی در انتظار استقلال خواهد بود.

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه تصریح کرد: باید بازیکنانم بدانند که همه چیز عوض کردن کرده است و آنها باید از لحاظ ذهنی خودشان را آماده کنند. ما در این دیدار، یک بار هم شوت از راه دور نداشتیم و باید روز به روز بهتر شویم. این بازی را آنالیز خواهیم کرد تا بتوانیم بهتر از اینها عمل کنیم.

به ۶۰ درصد خواسته‌هایم رسیدم/ استقلال از نظر فوتبالی مریض است ، شفر

شفر در پاسخ به این پرسش که ترکیب فعلی استقلال تفاوت آنچنانی با وقت سرمربیگری منصوریان نداشته است اظهار داشت: من ویدئوی تمرینی بازیکنان را دیدم. باید بگویم امروز به خوبی توانستیم حریف را کنترل کنیم. فولاد خیلی بهتر از اینها بازی می کنیم ولی دیدید که خوب بودیم و تنها در ضربات نهایی و ارسال توپ به مهاجمان، مسئله داشتیم.

وی افزود: می خواستم از مهاجم دیگری در ترکیب تیمم استفاده کنم ولی بازیکن مد نظرم از ناحیه دست مصدوم بود و مجبور شدم از مهاجم دیگری استفاده کنم. در بازی بعدی خواهید دید که خط هافبک و مهاجمانمان مثل مدافعان تیممان عالی خواهند شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از توقف تیمش برابر فولاد در نخستین تجربه مربیگری او گفت: هنوز بازیکنانم به هماهنگی کامل نرسیده اند ولی شرایط بهتر می‌شود.

یکی از خبرنگاران راجع به اینکه وظیفه دستیارانش چه زمانی مشخص می شود پرسش پرسید که با تصویر العمل مدیر رسانه ای استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران مواجه شد.

محمد زرندی در این ارتباط گفت: اگر می شود راجع به بازی صحبت کنید. آقای شفر چندین بار راجع به این عنوان صحبت کرده هست. با این حال اگر می خواهد باز هم صحبت کند که آقای شفر در این باره سکوت کرد و خواست تا راجع به بازی صحبت کنند.

به ۶۰ درصد خواسته‌هایم رسیدم/ استقلال از نظر فوتبالی مریض است ، شفر

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تاکتیک مد نظرش اظهار داشت: این جمله را بارها تکرار کرده ام که خیلی سخت باید کار کنیم و از هدفمان دور نشویم. می توانم دو مهاجم بلند قامت بگذارم و روی اتفاق به گل برسم ولی آنچه در ذهنم است چیز دیگری است و نمی خواهم اینطور به موفقیت برسم. اگر بازی تیم ملی برابر روسیه را می دیدید متوجه می شوید که می خواستیم آنگونه بازی کنیم که نتیجه ای را کسب کنیم که نیازمندش بودیم ولی دیدید که وقت مورد نیاز را نداشتم تا تغییرات اساسی ایجاد کنم. نیاز به وقت داریم و باید آن را برطرف کنیم.

شفر راجع به دیدار با پرسپولیس گفت: خبرنگاران آلمانی با من تماس گرفتند که می خواهند دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران را پوشش بدهند. چون همه می دانند یکی از بزرگترین دربی های دنیا هست. من به هواداران می گویم دلواپس نباشند. بازیکنانم می خواهند عالی ترین عملکرد را داشته باشند و روز به روز بهتر شوند. پشت سر بازیکنانم هستم و باید بگویم که عالی ترین ها در انتظار استقلال است.

شفر بار دیگر با انتقاد از عملکرد هافبک ها و مهاجمان خود اظهار داشت: نتوانستیم ایجاد موقعیت کنیم و این اصلا خوب نیست. ما نباید برابر تیم های دفاعی، پاس کوتاهی داشتیم. استقلال از لحاظ فوتبالی مریض هست. آمده ام که آن را حل کنم. وگرنه قرار نبود در کشور عزیزمان ایران باشم.

سرمربی آلمانی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه صحبت هایش گفت: باید طوری تمرین کنیم که بازیکنان چشم بسته همدیگر را پیدا کنند. ما باید عالی ترین شرایط را پیدا کنیم. آنقدر تمرین خواهیم کرد تا به این موفقیت برسیم. آنها باید بدانند که توپ هایشان نباید پشت سر مهاجم باشد و آنها باید توپ را سالم به مهاجم برسانند.

شفر راجع به عملکرد چند بازیکن فولاد وزستان افزود: ویدئوهایی که از فولاد دیدم فوق العاده بود. آنها امروز کاری نکردند. بازیکنی مثل ایمان مبعلی نتوانست کاری کند. این به معنی ضعیف بودنشان نیست بلکه استقلال توانست بازی را مدیریت کند. تنها مشکلمان این است که باید ایجاد موقعیت کنیم.

وی راجع به اینکه استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به کسب جام حذفی امیدوار است تصریح کرد: من بازی مهمی در جام حذفی با تیمم دارم و خوشحالم که می توانم قبل از دربی بزرگ کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها هم حضور داشته باشم. این استقلال می تواند روز به روز به شرایط ایده آل نزدیک شود. این جمله را بارها تکرار می کنم تا بدانید کار بزرگی باید در استقلال انجام دهیم.

وی در آخر راجع به اینکه قصد بازگردادن بهنام برزای را به واسطه رابطه خوبی که این بازیکن با فرهاد مجیدی دارد تا مجیدی را نیز دستیار خود در استقلال کند سکوت کرد و گفت: لطفا راجع به بازی امشب پرسش بپرسید. اینهایی که اسم بردید در بازی امروز حضور نداشتند.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | استقلال | استقلال | سرمربی تیم | دربی پایتخت | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs